POWERWOLF s HAMMERFALL se v říjnu 2024 chystají do PRAHY

POWERWOLF spojují své síly s HAMMERFALL a v říjnu příštího roku vyrazí na společné turné! Jediná zastávka u nás bude v PRAZE!

Agentura PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. přichází se skvělou novinkou pro všechny metalové fans! Na říjen 2024 se chystá „Wolfsnächte Tour 2024“ a jak už sám název turné napovídá, jde o další velkolepé turné oblíbené temné metalové smečky POWERWOLF! Tentokrát navíc spojí své síly se švédským heavy kladivem HAMMERFALL!

Turné je v plánu na říjen 2024 a velkolepé finále celého turné, poslední koncert, 26. října 2024, patří PRAZE, sportovní hala Fortuna se otřese v základech!

Na své nadcházející turné si k sobě navíc berou dva velmi speciální hosty! Švédskou heavy-metalovou ikonu HAMMERFALL, která vdechla život metalu už na začátku devadesátých let a své výsadní postavení v tomto žánru potvrzuje s každým novým albem! K nim se připojují stále oblíbenější metaloví trpaslíci z Itálie WIND ROSE, „Dwarves Of Heavy Metal“, kteří skvěle kombinují fantasy témata s pronikavou silou metalu.

S tímto mega silným balíkem je už teď jisté, že vlčí smečka opět přinese světu zcela fantastický a neopakovatelný zážitek! Další temná mše svatá s POWERWOLF, ve jménu heavy metalu, je tímto otevřena pro vás všechny, metaloví učedníci. Nestaňte se mučedníky a zajistěte si své místo v těch nejlepších lavicích včas!

Prodej vstupenek startuje v pátek, 13.11. v 10:00!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...