WIND ROSE vydali nový videoklip k hitu „Mine Mine Mine!“

Power metaloví trpaslíci WIND ROSE vydávají nový videoklip k písni ‚Mine Mine Mine!‘ 

Trpasličí metalová síla WIND ROSE představila zbrusu nový videoklip k epické písni „Mine Mine Mine!“, která původně vyšla na albu „Wintersaga“ z roku 2019. Zatímco se Italové rychle blíží k hranici jednoho milionu měsíčních posluchačů na Spotify, jen „Mine Mine Mine!“ dosáhla téměř sedmi milionů streamů.

Power metaloví bojovníci tento měsíc vyrazí na své evropské turné Warfront 2023 s podporou ALL FOR METAL a SEVEN KINGDOMS, které začne 20. září v Mnichově a nevynechají ani Českou republiku.

Již v pátek 22. září, se nahrne banda trpasličích mistrů metalu WIND ROSE do klubu Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ kde rozpoutají hodně hlasitou a akční heavy-metalovou bitvu, čímž velmi stylově otevřou koncertní sezónu v tomto věhlasném zlínském klubu.

Nezapomeňte si pořídit vstupenky, dokud ještě můžete, a zastihněte WIND ROSE na podzim naživo! Vstupenky na koncert jsou v prodeji zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2023-wind-rose nebo v síti Ticketportal.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...