POWERWOLF vydají v červenci nové album ‚Wake Up The Wicked‘

POWERWOLF vydají 26. července 2024 u Napalm Records nové studiové album „Wake Up The Wicked“.

„Wake Up The Wicked“ – velmi očekávaný nástupce mimořádně úspěšného alba „Call Of The Wild“ (2021) – dorazí právě včas před historicky prvním kompletním severoamerickým turné oceňované kapely, které začne v srpnu 2024 a po němž bude následovat dosud největší evropské turné „Wolfsnächte 2024“.

„Wake Up The Wicked“ opět produkoval Joost Van Den Broek v Sandlane Recording Facilities a pro kapelu představuje nový mezník a nesporný vrchol kariéry. Nové album je tvrdé, překvapivé a plné rozmanitosti.

POWERWOLF sice zůstávají věrní svému zavedenému a oblíbenému zvuku, ale zároveň jdou o krok dál a ukazují jinou stránku svých obratných hudebních a technických dovedností. To je patrné například na vynikajícím singlu „1589“, který vychází ze skutečného příběhu ze 16. století.

Dvacet let po svém vzniku v roce 2004 POWERWOLF rozšiřují svůj repertoár o ty nejkvalitnější skladby a do své výjimečné diskografie přidávají mnoho budoucích koncertních hitů. „Wake Up The Wicked“ je dalším prohlášením upevňujícím status kapely jako vůdčí síly ve světě heavy metalu.

Velkolepé finále celého turné „Wolfsnächte 2024“, poslední koncert, bude patřit 26. října 2024 PRAZE – sportovní hala Fortuna. Vstupenky v předprodeji zde: Powerwolf | Praha | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...