PRIMAL FEAR obohatí line up festivalu ROCK CASTLE 2024

Festival ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ potvrzuje další metalovou pecku! Německé power-metalové tradicionalisty PRIMAL FEAR se svou letošní super úspěšnou deskou „Code Red“!

Fénix vstávající z popela je velmi často citovaným motivem v kulturní historii. Málokdy se to však hodí tak dobře jako nyní, ve spojení s triumfálním návratem PRIMAL FEAR. Akorát v tomto případě tu máme ocelového orla povstávajícího z popela: Jejich letošní nové album „Code Red“, jejich 14 studiové album, je úspěšným znovuzrozením a tvrdou metalovou lekcí zároveň. Je to živoucí důkaz léčivé síly hudby a síly metalového bratrství. Na „Code Red“ přináší PRIMAL FEAR to nejlepší z celé své dosavadní kariéry!

PRIMAL FEAR přijedou předat svoji energii na srpnový ROCK CASTLE 2024 festival který se uskuteční ve dnech 15. – 17.8.2024 v zámeckém parku, MORAVSKÝ KRUMLOV!

PRIMAL FEAR tak doplňují již oznámené kapely  AMON AMARTH, KREATOR, EPICA, KORPIKLAANI, FREEDOM CALL, AXEL RUDI PELL, BLOODBOUND, ALL FOR METAL  , CREMATORY, ELVENKING, HEIDEVOLK, MUSHROOMHEAD, TEMPERANCE a ANKOR.

Festivalové vstupenky, za stále super cenu, platnou do konce listopadu, campy a parkování můžete objednávat zatím stále pouze zde: https://www.rockcastle.cz/cs/Rock-Castle-vstupenky

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...