Kapelu TÖRR nahradí na Metalfestu pražská formace PROXIMITY

Sobota na Metalfestu odstartuje obrovskou porcí melodického metal-coru v podání pražských PROXIMITY.

Proximity je dynamická metalová muzika okořeněná moderními samply. Kapela vznikla v roce 2004 a během své dlouhé historie se umístila v na předních příčkách mnoha soutěží a zazněla v českých rockových rádiích.

V roce 2009 odehráli Proximity strhující koncert před švédskou legendární kapelou In Flames. V roce 2012 natočili debutní CD Zero Point a o dva roky později byli součástí turné Support Lesbiens a finských Waltari, kterým o rok později také předskočili v pražském klubu Futurum.

V roce 2014 kapela představila singl Playing God který poukazuje na neustále sílící trend dnešní doby, zasahovat do svobody myšlení a rozhodování každého z nás. Později natočila ještě 3 singly. V současné době tato pražská partička připravuje druhou desku, ze které Vám na METALFESTU představí pár nových skladeb.

Proximity nahradí zrušené vystoupení kapely TÖRR která z důvodu akutního zdravotního problému Oty Hereše, který byl hospitalizován v nemocnici (léčba a rekonvalescence bude trvat několik týdnů).

Vstupenky na Metalfest open air v Plzni můžete nakupovat v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketStream, TicketLive, Plzeňská Vstupenka a na dobírku na webu www.mastersofrock.cz.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X