Helloween vydává živé video „Pumpkins United“ z připravovaného DVD

Oficiální video pro „Pumpkins United“, první singl z připravovaného živého DVD / Blu-ray a živého CD HELLOWEEN

Od 4. října můžeme všichni navštívit Pumpkin United World Tour každou noc, aniž by jste museli opustili gauč. Kapela Helloween vydává největší hity za 30 let a průlomový výlet celým repertoárem Helloween – 14 měsíčního heavy metalového zemětřesení.

Live nosič  „United Alive« & United Alive in Madrid“ vyjde jako dvoudiskový digibook ve formátu Blu-Ray, třídiskový digibook na DVD, stejně tak na třech discích vyjde na CD, vinylová verze obsahuje pět desek a vrcholem je královský earbook, který spojí Blu-Ray, DVD a cédéčka dohromady.

DVD / Blu-ray přiblíží turné s nahrávkami z festivalu Wacken před 75 000 metalovými hlavami a 14 000 fanoušků v aréně v Madridu – a jako bonus také show v Espaço das Américas, které shromáždilo 8 000 v São Paulo. Celkem nabízí více než tři hodiny živého materiálu ve stereo a prvotřídním 5.1 prostorovém zvuku, plus zákulisí, spoustu překvapení a velmi osobní rozhovor s kapelou o minulosti, přítomnosti a budoucnosti.

Živé CD / vinyl představuje neuvěřitelných dvě hodiny a 20 minut čistého zvukového materiálu z koncertu v Madridu plus čtyři bonusové skladby z představení v Praze, São Paulo, Wacken a Santiago de Chile.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...