Pozor! RÁDIO FAJN ROCK MUSIC má appku!

Super zahraniční a český ROCK od sedmdesátých let po současnost, to je RÁDIO FAJN ROCK MUSIC, rádio pro skutečné fanoušky rockové muziky!

RÁDIO FAJN ROCK MUSIC které v širokém žánrovém spektru kromě zásadních rockových hitů od 70. let až po současnost, nabízí i mnoho výborné muziky od méně známých českých a zahraničních kapel, můžete nyní poslouchat nejenom na webových stránkách Fajn Rock Music : Rádio Fajn Rock Music, ale také v nové aplikaci pro mobilní telefony.

Výhodou aplikace je nejen to, že RFRM můžete poslouchat vždy, když je váš mobilní telefon připojený k internetu, ale můžete si vysílání na svém mobilu spustit jedním stiskem a poslouchat ho tak kdykoliv. Při přehrávání také uvidíte textovou informaci o tom, který interpret a která skladba zrovna hraje.

V současné době rádio nabízí v non-stop vysílání výběr z cca 8000 písní, díky tomu se vyhýbá častému opakování notoricky známých hitů.

Za vším stojí rocker, hudební skladatel, zpěvák, hráč na bicí nástroje Petr Kůsa zvaný „KŮSOFKA“ který v minulosti působil v kapelách KORPUS, KOMA, PAVLA KAPITÁNOVÁ BAND, J. HENDRIX & J. JOPLIN TRIBUTE atd. V těchto sestavách odehrál dosud přes cca 1600 koncertů.

Petr je také autorem, dramaturgem a moderátorem první české rockové televizní hitparády TV ROCKPARÁDA pořadu ROCK MUSIC CZ . Jako zvukaře jej můžete vídat na koncertech skupin MOTORBAND, VIKTOR DYK WAW a HAIR COMPANY PRAGUE.

Super play list pro všechny příznivce rockové muziky a bez otravných komerčních reklam !!! STÁHNI si apku a buď s RÁDIEM FAJN ROCK MUSIC všude tam, kde je internet.

Apple AppStore | Google Play | Huawei AppGallery | QR

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...