RAGE sdílí nový singl „Under A Black Crown“

Německá metalová kapela RAGE sdílí nový singl „Under A Black Crown“ ze svého nadcházejícího studiového alba „Afterlifelines“, které vyjde 29. března 2024. Nové dvojalbum se bude skládat z celkem 21 skladeb, včetně intra, mezihry a outra.

Pozoruhodné je, že obě desky se vyznačují odlišnými hudebními přístupy. Zpěvák a baskytarista Peavy Wagner vysvětluje:

„První album se jmenuje ‚Afterlife‘ a obsahuje písně, které jsme nahráli jako trio, zatímco materiál na druhém albu ‚Lifelines’ obsahuje také klasické orchestrální aranže.“

Peavy Wagner a jeho dva spoluhráči, Jean Bormann (kytara) a Vassilios „Lucky“ Maniatopoulos (bicí), nahráli více než 94 minut nové hudby RAGE, včetně toho, co Wagner nazývá „20minutovým velkým finále“. Aby si Steamhammer / SPV zpříjemnili čekání na vydání alba, uvedou od ledna 2024 na trh tři hlavní singly z nového alba.

Kromě vydání dvojalba RAGE zve fanoušky, aby se k nim připojili připojili na jejich rozsáhlém narozeninovém světovém turné k příležitosti svého 40. výročí v roce 2024, v rámci něhož, vystoupí také u nás, na jubilejním, 20. ročníku festivalu MASTERS OF ROCK, který se uskuteční v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH ve dnech 11. – 14. 7. 2024.

Vstupenky můžete zakoupit na Masters of Rock

A aby toho nebylo málo, Peavy Wagner oznámil, že na podzim 2024 vyjde také knižní biografie RAGE, která bude obsahovat spousty vzácných fotografií, zákulisních materiálů a zajímavostí ze života kapely. Máte se na co těšit!

Vypadá to, že rok 2024 bude skutečným rokem RAGE!

 

FOTO CREDIT PETR BRYK
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...