Reckless Coast přicházejí s novým ostrým singlem „Gossip“

Pobřežní rošťáci Reckless Coast přicházejí do nového roku s novým ostrým singlem „Gossip“, který je adrenalinovým snem rockerů.

Skladba, jejímž středobodem je rozmáchlý riff a refrén hodný stadionu, je poháněna energií připomínající speed rock 70. a 80. let, ale se současným zájmem o melodické háčky a charakteristickou osobností Reckless Coast „Rock Groove“.

Skladba přímo volá po fanoušcích rockové obrody, jako jsou Måneskin, nebo po interpretech, jako jsou Amyl a The Sniffers.

Gossip‘ navazuje na úspěšné vydání singlů jako ‚TALK‘ a ‚Do You Want Me?‘, které se objevily v playlistu ‚The New Rock‘ společnosti Apple, ‚Performance Enhancing Music‚ společnosti Samsung (Spotify) a také v dalších playlistech The Au Review a Domestic La La.

Gossip byla napsána, aby naživo způsobila čirý chaos,“ říká autor písně/frontman Jaeden Ogston. „Chtěl jsem, aby píseň měla anarchickou energii, a myslím, že jsme to rozhodně splnili!“. „Nemůžu se nabažit hraní téhle písně naživo,“ dodává baskytaristka India Raine, „naše energie jede na plný plyn a já miluju, když vidím nezadržitelnou reakci davu.

Reckless Coast byli nedávno pozváni agenturou The Harbour Agency, aby předskakovali skupině The Poor, která předskakovala takovým kapelám, jako jsou Van Halen, KISS a AC/DC.

Od roku 2022, kdy Reckless Coast absolvovali rozsáhlé turné, pronikají na scénu starou dobrou cestou. Tímto způsobem zdokonalili svou uměleckou formu čistě v živém prostředí a vytvořili jedno z nejorganičtějších vystoupení na australské scéně.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...