REVOLUTION SAINTS sdílí nový singl „Against the Winds“

REVOLUTION SAINTS, kapela vedená zpěvákem a bubeníkem Journey Deenem Castronovom, zahajuje rok 2024 novým albem „Against the Winds“, které naváže na hvězdné vydání „Eagle Flight“ z roku 2023

Spolu s kolegy rockery, baskytaristou Jeffem Pilsonem (známým pro svou práci s Foreigner a dříve Dokken) a kytaristou Joelem Hoekstrou (z Whitesnake a dříve z Night Ranger), nová iterace – REVOLUTION SAINTS MKII – obdarovala fanoušky podmanivým albem, které je připraveno znovu rozdmýchat zápal pro melodický rock.

Album Revolution Saints původně vymyslel Serafino Perugino, prezident a šéf A&R ve Frontiers Records, aby předvedl pozoruhodný vokální talent Deena Castronova.

Zatímco Castronovo byl vždy respektován jako bubeník, ti, kteří si všimli jeho doprovodných vokálů a byli svědky jeho hlavních vokálních výkonů během show Journey, brzy rozpoznali jeho výjimečné pěvecké schopnosti.

REVOLUTION SAINTS byli a stále jsou platformou, která upozorňovala na Deenovy neuvěřitelné vokální schopnosti.

Podívejte se na nový videoklip k písni „Against the Winds“

„Against the Winds“, kterou primárně produkoval a složil Alessandro Del Vecchio (který také přispívá na klávesy a doprovodné vokály), přináší to, co byste očekávali: podmanivé vokály, okouzlující melodie a háčky, které vám zůstanou v mysli celé dny.

S tímto albem REVOLUTION SAINTS předvádějí zvýšený smysl pro soudržnost, energii a emoce. Upevňují svůj status gigantů v žánru a toto album nepochybně znovu potvrzuje, proč opět patří na vrchol.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...