RIOT V vydali nové album! Kapela sdílí videoklip k titulní skladbě

Čekání je u konce. Kultovní američtí heavy metalisté RIOT V vydali své nové studiové album „Mean Streets“

Nejdéle fungující newyorská metalová formace se po smrti zakládajícího kytaristy Marka Realeho v roce 2012 vrací se svým třetím albem pod pozměněným názvem RIOT V. Po albu Armor of Light z roku 2018 si Mean Streets zachovává stejnou sestavu a pokračuje víceméně ve stejném klasickém směru RIOT, jejichž zvuk se pohybuje na pomezí hard rocku, heavy a power metalu, přičemž většinu jejich tvorby provází rozhodně retro šarm a citlivost.

Jako kapela, která v té či oné podobě existuje už od roku 1977, znají svou historii a místo v metalovém vesmíru, i když na palubě nezůstal žádný zakládající člen. To znamená, že dostanete další album plné kytarových rockerů s citem pro háčky a staromilské postoje.

Vydání alba kapela oslavila uvedením oficiálního videoklipu k rychlé titulní skladbě, jejíž text se nostalgicky zabývá newyorským původem skupiny. Audiovizuální výsledek, který režíroval Tom Flynn, jenž má na svědomí i videoklip kapely k písni „Feel The Fire“, si můžete prohlédnout níže.

Mean Streets obsahuje 12 skladeb, které nahrál Bruno Ravel v New Jersey. Ravel album také smíchal, zatímco Bart Gabriel se postaral o jeho mastering.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...