Robin MCAULEY představil novou píseň „Feel Like Hell“

Robin McAuley, hard rockový veterán nedávno oznámil vydání nadcházející nového sólového alba „Alive“. Na tomto novém albu McAuleyho hlas nadále vzdoruje času a zní stejně inspirovaně a silně jako vždy.

Hudba sama o sobě je více hardrocková než jeho předchozí počin „Standing On The Edge“, ale samozřejmě hudba je stále nádherně melodická, nakažlivá a povznášející pěst ve vzduchu. Nyní byl vydán zbrusu nový singl a videoklip k písni „Feel Like Hell“, který si můžete pustit níže.

McAuleyho předchozí sólové album „Standing On The Edge“ ukázalo touhu respektovaného irského rockového zpěváka učinit silné hudební prohlášení v období, které pro něj bylo kreativnější než kdy jindy. Poté, co se znovu objevil na nahrávací straně hudebního průmyslu s hostujícími místy na albech Michael Schenker Fest a frontmanem hard rockové super-skupiny Black Swan, se McAuley cítil (a stále je) povzbuzen a připraven prozkoumat ještě kreativnější tvorbu, aby svět viděl, že jeho hlas byl (a opět stále je) stejně silný jako vždy.

McAuley a jeho kolegové z Black Swan, kytarista Reb Beach, baskytarista Jeff Pilson a bubeník Matt Star, se vrátil na začátku roku 2022 s druhým albem „Generation Mind“. Toto album přineslo a pravděpodobně překonalo příslib debutu kapely a opět vidělo Robinovy silné vokály, které byly předvedeny ve fantastickém hardrockovém prostředí.

Poté, co se zbláznila tvůrčí jiskra psaní písní s Beachem a Pilsonem pro druhé úsilí Black Swan, začala v roce 2022 práce na „Alive“ a Robinův inspirovaný vokální výkon na tomto albu je opět zjevením. Uvědomíte si, že „Alive“ nemůže být výstižněji pojmenováno, jakmile uslyšíte toto slavné rock’n’rollové album.

Robinova doprovodná kapela je stejná, jako se objevila na předchozím počinu, včetně kytaristy Andrey Sevesa, který opět naprosto ohromuje svým talentem, baskytaristy a klávesisty Alessandra Del Vecchia (který opět produkuje) a bubeníka Nicholase Papapicca.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...