Festival ROCK CASTLE 2024 potvrzuje další dvojici kapel!

4. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ připisuje do soupisky další dvě zajímavé kapely!

Originální francouzsko-italskou melodic-metalovou kapelu ATTRACTIVE CHAOS a australskou symphonic-metalovou kapelu SHADOW OF NYX.

ATTRACTIVE CHAOS – mladý mezinárodní hudební projekt v čele s atraktivní zpěvačkou a autorkou Emmou Elvaston, která se obklopila opravdu mistrnými hudebníky. Své první EP „The Fire Between Us“ vydali loni a posluchači bylo přijato velmi vřele. Momentálně kapela využívá zimní přestávku k nahrávání nového alba, které bude jejich dosavadním vrcholem, a to přijedou s nadšením představit do zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na ROCK CASTLE 2024!

SHADOW OF NYX – pocházejí z australského Melbourne. Ve své tvorbě mísí tradiční symfonické metalové prvky, operní vokály a velké orchestrální mezihry, s vlastním stylem sladěných sól a neoklasických riffů. V jejich hudbě zaslechnete i prvky progresivního power metalu. Své debutové EP „Melodis“ vydali loni a v létě se vám přijedou předvést na ROCK CASTLE 2024!

Sestava kapel 4. ročníku festivalu ROCK CASTLE 2024 se slibně rozrůstá, a kromě světových hvězdných jmen se zde seznámíte také se spoustou nových, zajímavých kapel! Nenechte si je ujít. Zámecký park v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ je příjemným místem jak k odpočinku, tak k pořádné festivalové vřavě!

Potvrzené kapely ROCK CASTLE 2024

AMON AMARTH, KREATOR, EPICA, PRIMAL FEAR, KORPIKLAANI, FREEDOM CALL, AXEL RUDI PELL, BLOODBOUND, DOKKEN, ALL FOR METAL, CREMATORY, ELVENKING, HEIDEVOLK, MUSHROOMHEAD, TEMPERANCE, AMORPHIS, ARION, ANKOR, NORTHTALE, AD INFINITUM, ATTRACTIVE CHAOS, SMASH INTO PIECES, SHADOW OF NYX.

ROCK CASTLE 2024 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 15. – 17. 8. 2024
Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce ledna, kempy a parkování objednávejte exkluzivně tady: https://www.rockcastle.cz/cs/Rock-Castle-vstupenky

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...