Festival ROCK HEART končí, organizátor zpronevěřil peníze za vstupné

Rock Heart který si v Moravském Krumlově odbyl premiéru teprve v roce 2016 a ještě do nedávna byl považován za největší hudební festival na jižní Moravě, zřejmě neslavně končí.

Dle dosud dostupných informací které prosákly na internet, organizátor festivalu zpronevěřil peníze za vstupné na ročník 2020 a nyní údajně pobývá v USA. V současné době se několik subjektů včetně rozhořčených fanoušků kteří si již zakoupili vstupenky, chystá podat trestní oznámení. 

Na Facebooku byly založeny skupiny Rock Heart 2020 – Festival co bude? a Trestní oznámení na pořadatele festivalu Rock Heart která mají za cíl sjednotit lidi kteří koupili lístek na Rock Heart 2020.

K celé kauze se veřejně jako první vyjádřila agentura PRINT-VIDEO-Music.TV která se jako mediální partner festivalu od ostudné kauzy festivalu ROCK HEART zásadně distancuje.

„Dnes jsme se dozvěděli o tomto podvodném jednání, kdy jsme byli i my zneužiti jako mediální partner festivalu pro následující rok. Velmi nás mrzí, že pro propagaci festivalu byla použita reklama v našich reportážích s Arakain a Lucií Bílou, Škwor, Citron, Bastard, Motorband, Doga, Forrest Jump“ uvádí na svém Facebooku PRINT-VIDEO-Music.TV

Rock Heart byl také vyloučen z Festivalová asociace FESTAS, která sdružuje profesionální pořadatelské subjekty, které při své činnosti dodržují jak právní předpisy České republiky, tak předpisy morální vyjádřené v Kodexu asociace.

Zda se podaří Rock Heart ještě vzkřísit a najde se nový mecenáš, je ve hvězdách, každopádně pod taktovkou dosavadního organizátora festival skončil.

Pozn. Redakce: Některé informace zde uvedené nejsou oficiálně potvrzené a mají pouze informativní charakter.

 1. Lubas říká

  No to si snad děláte (_!_) ne? :-((((

 2. Lubas říká

  Cenzůra jo???

  1. REGIOLIST ! MUSIC říká

   Žádná cenzura! Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem proto se nezobrazí hned.

 3. Oldřich Sova říká

  Byl jsem od zrodu, tedy od 1. ročníku ROCK HEART jeho každoročním fanouškem. Začalo to srdečně, ač první ročník komorněji, stal se za 3 roky z „festivalu“ opravdu FESTIVAL s velkým F – jedinečný na Moravě.. Potom se po rozjetí objeví nějaký ….. (doplňte si sami dle uvážení a pocitů) co veškerou námahu, práci, jméno a věhlasnost zničí jeden bezcenný šmejd.. Je mi z toho více než smutno, avšak věřím v karmu, takže bude po zásluze odměněn.. Jen by bylo mým obrovským přáním, aby se našel někdo, kdo to opět vzkřísí pro neopakovatelné zážitky fanoušků a festival bude i nadále.. Prosbu vysílám ke světlu vyšší moci.. Prosím, zachovej nám náš festival v Moravském Krumlově!! Prosím!

 4. Václav Prošek říká

  Má někdo kontakt na někoho, kdo organizuje hromadnou žalobu?
  Jak je v článku napsáno.

 5. Lubas říká

  Také by mě to zajímalo s tou žalobou. Připojil bych se a nejenom já. Tohle by mu nemělo projít, i když ve spravedlnost naší justice ani za mák nevěřím. A pokud je ,,pán“ v USA, tak pak k jeho dopadení v případě že se skrývá pomůže jedině Interpol. Otázkou je, zda-li se tím bude vůbec zabývat. No za pokus to stojí, čím víc nás bude, tím líp! Nenechme to tak Metalheart???

 6. Martin říká

  Jak píše Olda,taky jsem byl fandou a přítomen od prvního ročníku.
  Tušil jsem něco nekalého,ale stejně mě to hodně mrzí.
  Doufám (je li to pravda)že ten debil co to způsobil a udělal si prdel ze všech fans.,bude po zásluze potrestán a a najde se někdo z organizátorů,co najdou odvahu v tom pokračovat.Nerad bych aby to dopadlo jako v Hodoníně s Made of Metal.

 7. Petr a Richard říká

  Zdar všichni fans co jste si užívali super festivalu v krásném prostředí Krumlovského zámku.Doufám že se vyplní pořekadlo,……. na každou svini se voda vaří a někdo si to vezme znovu pod metalové křídla.Mám s bráchou lístek a tak se přidáme k hromadné žalobě.

  1. Marek říká

   Největší hudební festival na jižní Moravě? To je apríl ne? Chcete mi říct že tenhle slabý odvar je lepší než MoR? Ježíš to je zas článek ?

   1. Sasha říká

    Zlín není Jižní Morava, ne?

 8. Jiří říká

  Vždycky se najde nějaká svině co okrade metalisty pohodáře

 9. Lenka říká

  Dobry den prosim tez o kontakt kde nahlasit toho hajzlika i kdyz taky moc neverim v tomto pripade v dobro ale pokusit se clovek musi.

 10. Radovan Červ říká

  Prosím o jednu informaci. Kdo mi vrátí vstupné?

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X