Zbývající pětice české rockové scény na Rock Heart

Pokud jste netrpělivě čekali na poslední tahy organizátorským štětcem Rock Heart, je to tady – byla představena  zbývající pětice zástupců české rockové scény třetího ročníku festivalu v Moravském Krumlově konajícího se 17.-18. srpna 2018.

Příznivce death, trash či black metalu jistě potěší, že účast na letošním ročníku potvrdili také ostravští NAHUM. Kapela, která vznikla sice již v roce 2004, ale debutovala až v roce 2012 po skončení nucené pauzy způsobené personálními změnami. Od té doby již stihla vydat dvě nahrávky a začít pracovat na třetí či absolvovat stovky vystoupení – samostatných i festivalových.

Jsou častým lákadlem největším tuzemských festivalů i speciálními hosty koncertů zahraničních hvězd – zahajovali např. show Aerosmith, Ozzyho Osbourna, Iron Maiden nebo Voltbeat. A stejně jako jejich koncertní rejstřík je bohatá i jejich diskografie. Za deset let své existence nahráli čtyři alba a své loňské výročí oslavili vydáním jubilejní výběrové nahrávky „10 let“ ..těšte se na GATE CRASHER.

Zatímco Gate Crasher vloni oslavili pouhých 10 let, KERN by na svém letošním narozeninovém dortu měli 40 svíček. I oni se rozhodli nadělit sobě a svým fanouškům k výročí „best of“ album mapující celou jejich dosavadní kariéru. Spolu s příslibem výběrového alba skupina také oznámila personání změnu na postu baskytaristy, kde odchozivšího Romana Kupčíka nahradí žena! Baskytaristka, jejíž jméno kapela zatím nechává obestřeno tajemstvím.

Těšit se můžete na vystoupení jednoho z nejlepších, nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera (v současné době působícího v kapele Dymytry) a jeho bubenickou show DRUMMING SYNDROME ve které Miloš Meierhraje spoustu bubenických sól, skladby kapel, ve kterých působí a také skladby, které jsou speciálně složené pro tento projekt. Milošovo extrémní energické bubnování a vysoká hráčská technická dovednost dává tomuto vystoupení jedinečný a originální zážitek. Vše je pak doplněno vizuální pódiovou dekorací.

Energický „moderní “ power metal s prvky elektroniky, symfonie, atmosféry, agrese a hlavně energie, předvedou členové novojičínské kapely PORTA INFERI, která se zrodila kolem roku 2010. Na svém kontě má ale již četné koncertní zkušenosti nejen z tuzemských festivalů, ale také s hostováním na koncertech zahraničních hvězd jako Gamma Ray. Vedle nich absolvovali také turné s americkými Theocracy nebo italskou kapelou Tarchon Fist.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu (pouze do 28.2) zakoupíte na rockheart.cz/vstupenky

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...