Metalový festival Rock Heart má první hedlinery

V příštím roce se na festivalu ROCK HEART jako headliner jednoho festivalového dne představí  heavy metalová kapela HAMMERFALL. Tato švédská kapela přijede do ČR pouze na tento jediný a exkluzivní koncert!

Hammerfall si po dobu svého působení získali velký zástup fanoušků a rozhodně si tenhle jedinečný koncert na festivalu Rock Heart nemůžete nechat ujít!

Další skupinou, která si zahraje v zámeckém areálu, je dánsko-švédská kapela Amaranthe. Ta ve své tvorbě kombinuje metal společně s populární hudbou, a to hlavně díky typicky „popovému“ hlasu zpěvačky Elizy Ryd.

Obě zmíněné kapely vystoupily například na plzeňském Metalfestu 2017. Jména zbývajících osmi zahraničních kapel, které na příštím Rock Heartu mají zahrát, pořadatelé dosud nezveřejnili. Minulý Metalfest se ale na pódiu v lochotínském amfiteátru objevily například skupiny Airbourne, Korpiklaani, Gotthard či projekt Maxe a Igora Cavalerů Return To Roots. Třeba Rock Heart sáhne i po některých z těchto kapel.

Vstupenky na festival Rock Heart jsou již v prodeji ! Vstupenky zakoupíte právě teď na webu www.rock-heart.eu ! Limitovaná edice se již opět blíží ke konci, takže neváhejte!!

Lokální předprodej: Moravský Krumlov, nám.T.G.M. 27, restaurace “ U Vočka“!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...