Festivalu Rock Heart budou vévodit SODOM

Třetímu ročníku festivalu Rock Heart který oproti loňským čtyřem zahraničním hvězdám jich letos představí rovných dvanáct, budou vévodit Sodom, ke kterým se znovu připojil Frank Blackfire!

Tom Angelripper – zakládající člen, skladatel, vokalista a baskytarista Sodom utíná množící se spekulace v médiích a potvrzuje návrat kytaristy Franka Blackfira! Stávající trio Tom Angelripper, bubeník Husky (Asphyx, Desaster) a kytarista Yorck Segatz (Beyondition) se tak rozroste na čtveřici, která bude poprvé v historii Sodom sestávat ze dvou kytaristů.

„Dva kytaristé nám otevírají především více možností při koncertování. Můžeme teď hrát i skladby, se kterými jsme v triu naživo vystupovat nemohli.“ vysvětlil motivy nové sestavy Tom Angelripper. „V tuto chvíli už sestavujeme nový koncertní program, který bude složen jak z našich největších klasik tak skladeb, které na našich koncertech nezazněly buď vůbec nikdy, nebo jen zcela výjimečně.“ dodává Angelripper. 

„Je všeobecně známé, že všichni tito tři hudebníci jsou skvělými instrumentalisty a že heavy metal je jejich život. Ale pro Sodom vždycky byla a je důležitá i osobní, mezilidská, rovina. Všichni noví členové jsou skalními příznivci Sodom a všichni žijí v Essenu. Musím dodávat víc?“ pokládá řečnickou otázku Angelripper, který vzápětí dodává, že kromě přípravy na letošní koncertní sezónu by kapela chtěla také co nejdříve začít pracovat na novém materiálu. Nový singl doplněný o bonusové tracky by tak mohli fanoušci Sodom okusit již v létě.

„Směr naší nové tvorby je už jistý – Sodom budou oslavovat úžasné dny old school trash metalu z 80.let, se kterým jsme všichni vyrůstali a pro který byla naše kapela vždy ceněna.“

Vstupenky za zvýhodněnou cenu (pouze do 28.2) zakoupíte ZDE

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...