SODOM dokončuje mix nového studiového alba „Genesis XIX“

Němečtí veteráni thrash metalu SODOM spolu s producentem Siggim Bemmelem, dokončují v hagenském studiu Woodhous mix nového alba.

Nová studiovka ponese název  „Genesis XIX“ a její vydání se očekává koncem roku prostřednictvím vydavatelství SPV / Steamhammer.

Koncem ledna SODOM přijal nového bubeníka Toniho Merkela jako náhradu za Stefana „Husky“ Hüskensena, ten oznámil svůj odchod z SODOM dva týdny předtím.

Loni v listopadu SODOM vydali své nové EP s názvem „Out Of The Frontline Trench“. Také ho vydalo SPV / Steamhammer. EP-čko obsahovalo tři zcela nové skladby a dvě „sodomácke“ klasiky.

K frontmanovi Thomasovi „Angelripperovi“ se připojili kytaristé Frank „Blackfire“ Gosdzik (dříve KREATOR , ASSASSIN ) a Yorck Segatz ( BEYONDITION ) plus Hüskens .

Blackfire v minulosti seSODOM již hrál a podílel se na klíčových albech „Persecution Mania“„Mortal Way Of Live“ a „Agent Orange“ .

Bývalý kytarista SODOMBernd „Bernemann“ Kost a bubeník Markus „Makka“ Freiwald vydali v lednu 2018 společné prohlášení, v němž tvrdí, že je z kapely vyhodil Thomas prostřednictvím zprávy na WhatsAppu ještě předtím, než měl možnost slyšet materiál na kterém pracovali pro nové album skupiny.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...