Festival ROCK OF SADSKÁ potvrzuje datum, v záloze je několik scénářů

Organizátoři našeho partnerského festivalu ROCK OF SADSKÁ, který proslul vytříbeným programem složeným z tuzemských i zahraničních jmen rock metalové scény, potvrzují datum konání jeho sedmého ročníku

Kultura která má ve společnosti své velice významné místo, se nachází v době, která živé muzice rozhodně nepřeje. Ze všech stran jsme nesmyslně zastrašováni jedním slovem a číslovkou, politické veletoče a kroky vlády ČR vedou k brutální likvidaci nejen kulturního života, nemajíc obdoby.

Rok 2020 byl pro mnohé pořadatele likvidačním a některé akce byly zrušeny i na rok příští, to se ale netýká festivalu ROCK OF SADSKÁ ! Tady za podpory vedení města Sadská které opětovným schválením pronájmu festivalového prostoru tak jak ho znáte, dalo najevo že o zachování a pořádání festivalu stojí, konání v pořadí již sedmého ročníku ROS jeho organizátoři potvrdili.

Pořádání zejména velkých festivalů je stále ve velké nejistotě a ohroženy jsou i náhradní termíny, pro tento případ ale mají v Sadské připraveno několik scénářů, které se budou odvíjet od dané situace, restrikcí a vládních nařízení a to jak v České republice, tak i v zahraničí. Každopádně ROCKOVÁ muzika u přírodního jezera v Sadské bude!

A na koho že se to můžete těšit ?

Účast potvrdily všechny kapely z přesunutého programu 2020 –  TUBLATANKA (dle situace na Slovensku), PRO-PAIN (dle situace v USA), HÄMATOM (dle situace v NSR), Miloš Meier – Drumming Syndrome, OST+FRONT, DECAPITATED, TORTHARRY, LOCOMOTIVE, CITRON, ALKEHOL, WELICORUSS, TÖRR, ROOT, LIMETALL, ALEŠ BRICHTA, COCOTTE MINUTE, WALDA GANG, ROXOR, FLESHLESS, CHAOS IN HEAD, DILATED

Kompletní „přesunutý“ programu 2020 posílila oblíbená skupina DOGA a v jednání jsou další zahraniční jména, jejich účast je ale dle slov jednoho z hlavních pořadatelů Zdeňka Otty vzhledem momentální situaci tak 50 na 50 a prozradil, že pokud by vše dobře dopadlo tak by se na soupisce mohla objevit jména která by festival ROS 2021 posunula o další stupínek výše.

Všichni se potřebujeme nadechnout, znovu jít na výstavu, do divadla, na koncert, FESTIVAL, potkat se s přáteli na krásných místech, prožít něco mimořádného, co nám dovolí na chvíli zapomenout na každodenní starosti proto si zapište do diářů termín 20.8.-21.8.2021, místo festivalu tradičně Jezero Sadská ( 30 km od Prahy).

Prodané vstupenky na rok 2020 zůstávají v platnosti , předprodej na www.ticketstream.cz za lidovou cenu!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...