Středověké hradby v Nymburce obsadí Rock&Pop Fest 2019

Bohatá festivalová akce s tradičním Rock & Pop nábojem, se uskuteční 17.-18. května v Nymburce v reálu vysoce osvědčenou multižánrovou dramaturgií, oslovující všechny napříč generacemi včetně mladých rodin s dětmi, doplněná lunaparkem v prostředí městských hradeb v Královském městě Nymburk.

Další ročník hudebního festivalu Rock&Pop Fest 2019, který v letošním roce pořádá agentura Bonaccione s.r.o., pojala tento tradiční festival vcelku “netradičně”. A to od základu! Na místo fotbalového hřiště, kde se konal loňský ročník, přesunula agentura po dohodě s radními celý festival k starodávným hradbám města Nymburk a z jednodenního festivalu udělala akci dvoudenní.

V dramaturgii samotné akce vyšla vstříc “poptávce” po umělcích v daném regionu.Takže se můžete těšit na jména notoricky známá ale i méně známé, ale kvalitní kapely a interprety napříč všemi hudebními žánry. Dramaturgií tak záměrně vybočuje z řady předchozích ročníků.

Na Rock&Pop Festu se můžete těšit na vystoupení skupin jako…

Eddie Stoilow, Děda Mládek Illegal Band, Bohemian Rhapsody, Peter Pačut, Oceán, Covers For Lovers, Kreyson Memorial, Petr Kotvald, Maxíci, Roxor, Láska, Bohuš Matuš, Muzikálové hity (Děti Ráje, Queen, Pomáda, Mamma Mia), Vanua 2, Peter Pecha, Náhodný Výběr, Brünnfield, Forhenc..

Vstupné v předprodeji jednodenní 199 Kč, dvoudenní (permanentka) 350 Kč a VIP 699 Kč, děti do 15 let vstup zdarma.

Předprodej vstupenek v síti Ticketstream (v Nymburce: CA Tereza – Nerudova ul., Invia – ul. Boleslavská) a v Turistickém informačním centru Nymburk (platba pouze v hotovosti)

V.I.P. vstupenky (dostupné pouze jako permanentky na oba dny) zahrnují: Samostatný vstup, místa k sezení, vlastní catering.

Děti do 15 let v doprovodu rodičů zdarma (může být požadován doklad k ověření věku, např. průkazka pojištěnce). Vstupenky ZTP/P + doprovod (jedna vstupenka platná pro dvě osoby) jsou k dispozici online i na prodejních místech. Jiné slevy ZTP, TP a pod. nejsou poskytovány.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...