Festival ROCKOVÁNÍ v Mnichovicích u Prahy odtajňuje své headlinery!

V Mnichovicích u Prahy se na obvyklém místě v areálu Halašák, uskuteční další již 13. ročník festivalu ROCKOVÁNÍ!

Po vydařeném loňském dvanáctém ročníku, který nabídl návštěvníkům slušnou dávku rock metalové muziky v podání kapel ŠKWOR, CITRON, TRAKTOR, DOGA a dalších, odtajňuje Open Air Festival Rockování první headlinery pro letošní ročník který se uskuteční v sobotu 25.8.2018

Se svými nezaměnitelnými melodiemi které se vyhranily v Psy-Core, který míchá velikou hudební paletu stylů, se na letošním jednodenním festivalu o pořádnou show na hlavní stage postará pražská kapela DYMYTRY která před nedávnem oslavila v pražské Incheba aréně 15 let pod maskou. 

Další veličinou která patří k zásadním pojmům české rockové a metalové muziky na kterou se můžete v Mnichovicích těšit, bude metalová legenda VITACIT. Průřezem celého období až po dnešní dobu kapely která v loňském roce povstala z popela, vás provede Dan Horyna společně s Fanym Stehlíkem.

25 ran bičem vám do Mnichovic přijede vysázet KOMUNÁL z Chlumce nad Cidlinou. Skupina se stále vzrůstající popularitou pohybující se na scéně čtvrt století, která v nedávné době doprovázela kapelu DOGA na jejím jarním turné Hard werk, přiveze na Halašák nejen své zlidovělé hitovky, ale i skladby z jejich posledního citovaného alba.

Jedno z mála z festivalových vystoupení vám předvede společný projekt členů Vítkova Kvarteta a Veteránů studené války VITKOVI VETERÁNI. V čele se zakládajícími členy Vítkáčů, Jiřím Růžkem a Petrem Mrázem, odehrají legendární skladby jako Pražský démon, Miláček, Modlitba, Noční město a další zásadní bigbítovky, které po dekády charakterizují obě kapely.

Stejně jako v loni tak i na letošním Rockování se objeví i zástupci polské rock metalové scény jejichž jména budou teprve zveřejněna. Na minulém ročníku to byly kapely Setheist a Wild Pig , takže o tvrdou muziku bude velmi dobře postaráno.

Jak už je zvykem, bude na festivalu i druhá stage, na které se představí mladé nadějné kapely ze soutěže SKUTEČNÁ LIGA.

I letos je v areálu festivalu zajištěn stanový camp a parkování ZDARMA. Předprodej vstupenek byl zahájen na TICKETSTREAM

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...