Pátý ročník ROCKOVÉ TŘTĚNICE 2020 spouští předprodej vstupenek

Jubilejní, 5. ročník ROCKOVÉ TŘTĚNICE 2020 který tradičně vsází na legendy české ale i slovenské rock metalové scény, spustil předprodej vstupenek. Od 20. 11. 2019 jsou v prodeji, slevové vstupenky a prodej edice 5+1 ZDARMA.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZA AKČNÍ CENU

Limitovaná série vstupenek v předprodeji za AKČNÍ cenu 349,- Kč, tato cena platí pro prvních 150 kusů, po té se bude cena zvyšovat na 399,- Kč!

Kdo se chystá dorazit s celou partou, tak doporučujeme pořídit lupeny hromadně. Do 31. prosince 2019 můžete také využít exkluzivní akci na vstupenky 5 + 1 ZDARMA! Při koupi pěti vstupenek v rámci akce získáváte navíc jednu zdarma. Cena vstupenky v rámci této akce, odpovídá aktuální prodejní ceně na místě v den konání, tj.399 Kč.

ZTP a ZTP/P – zdravotně postižená osoba má vstup zdarma.

OBJEDNÁVKY

Vstupenky objednávejte na telefonním čísle +420 777 037 000 formou sms do které uvedete jméno a příjmení, počet vstupenek, adresu příjemce a číslo účtu ze kterého bude probíhat platba, obratem vám bude objednávka potvrzena.

ÚHRADA

Vstupenky hraďte na číslo účtu 1201331003 / 0800 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení adresáta. Po uhrazení vám budou lupeny zaslány poštou. PS: V ceně předprodeje je zahrnuta cena poštovného.

OSOBNÍ ODBĚR

Vstupenky je možné po telefonické dohodě na +420 777 037 000 zakoupit a odebrat také osobně – platí pouze pro Jičína a okolí

POZOR!!! PRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ V POKLADNĚ – PLATBY POUZE HOTOVĚ!

A na koho že se to můžete druhou srpnovou sobotu 2020 těšit?

Na třtěnickém letním parketu vystoupí slovenská legenda METALINDA. čím dál více oblíbený LIMETALL. Na místo činu se do Třtěnic vrátí legendární VITACIT. Zavítá bigbeatová skupinu VÍTKOVO KVARTETO.

Se svým vlastním bandem dorazí JAREK FILGAS který stával za mikrofonem především v kapele Argema. Ostravská metalová legenda TREZOR nebo rockový KARAMEL. Tradičně nebude chybět heavy metalová formace ROXOR a svou účast potvrdili také poděbradští RIMORTIS.

Celým festivalem bude návštěvníky provázet hudební publicista a moderátor Petr Korál.

Rock metalový koktejl, který namíchal organizátor Lukáš Lepšík ve spolupráci s online rock magazin REGIOLIST ! MUSIC ze slibných ingrediencí, by si rozhodně neměl nechat nikdo ujít.

Akce která se nachází kousek od Českého ráje, ve spojení s praktickým zastřešeným areálem který pojme tisícovku lidí, je skvělou kombinací pro letní open air v příštím roce a to i v případě nepříznivého počasí.

ROCKOVÉ TŘTĚNICE 2020
Datum: 8. 8. 2020 v 14:00 až 9. 8. 2020 v 3:00
Místo: Letní areál Třtěnice
obec Třtěnice, 507 04

Aktuální informace najdete na:
FACEBOOKOVÉM profilu festivalu
rockovetrtenice.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X