Famózní Rockové velikonoce na Výravě! Letní areál se zcela zaplnil!

Letní parket Výrava u Hradce Králové je tradičním místem rockových fanoušků. Od roku 1998 se zde po celé léto konají koncerty, většinou několika českých kapel během dne i večera, které sem přilákají rockově založené publikum z různých koutů čech ani v neděli 21. dubna tomu nebylo jinak, uskutečnila se tady akce ROCKOVÉ VELIKONOCE.

Rockové velikonoce se měli tradičně konat v KD Králíky ale z důvodu vyprodané kapacity a předpovědi hezkého počasí se několik dní před akcí pořadatelé rozhodli o přesunu na Výravu a ten se vyplatil, letní areál se zcela zaplnil.

Návštěvníci se od půl druhé odpoledne až do pozdních ranních hodin bavili při vystoupení kapel Komunál, Alkehol, Krucipüsk, Harlej, Dymytry, Trautenberk Tanz Metal a Morčata na útěku které za skvělého počasí před totálně vyprodanou plochou předvedli skvělý výkon. Pořadatelé nepodcenili přípravu a vše bylo tak jak má být.

Přesto že se nejednalo o klasickým open air festival, lze považovat Rockové Velikonoce na Výravě  za zahájení letní sezóny hudebních festivalů pod širým nebem. Na letňák dorazilo zhruba tři tisíce lidí a lze jen konstatovat že první letošní akce na Výravě se vydařila na jedničku s hvězdičkou a to jak ke spokojenosti vystupujících kapel tak i návštěvníků.

Během léta se na Výravě chystá spoustu podobných akcí s pestrou nabídkou kapel více na
WWW.VYRAVA-LETNIPARKET.CZ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...