Secret Rule oznamují vydání svého nového videoklipu

Secret Rule, dynamická síla italského metalu, oznamují vydání svého nového videoklipu „I Am“, který je přesvědčivým doplňkem jejich nejnovějšího alba

Po obrovském úspěchu hitových singlů jako „Disorder„, „Shards Of Time“ a „UNInVERSE“ přináší „I Am“ svému publiku přímější a nepřikrášlený vizuální zážitek.

Video „I Am“ odráží aroganci a domýšlivost vloženou do textu a zkoumá, jak lidstvo neustále zpochybňuje přírodu a přírodní zákony, aby překročilo své limity a vystoupalo do božského stavu.

Secret Rule založili v roce 2014 zpěvačka Angela Di Vincenzo, kytarista a producent Andy Menario a bývalý baskytarista Michele Raspanti. Následující rok Secret Rule vydali své debutové album Transposed Emotions.

Hudba Secret Rule je směsí těžkých kytarových riffů, elektronických prvků, symfonických klávesových partů a velmi silných, ale chytlavých vokálních linek. Jejich zvuk je jedinečný a zajímavý.

Současná sestava kapely: Angela Di Vincenzo, zpěv; Andy Menario, sólová kytara a smyčkové sekvence; Nicola Pedron, baskytara; a Sebastiano Dolzani na bicí.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...