Rockeři předali ve Žlutých lázních milionový šek

V pondělí 15. 7. 2019 se v pražských Žlutých lázních v restauraci Modrý bar uskutečnilo předávání šeku v hodnotě 1 062 676,- Kč. Peníze se vybrali během vzpomínkového koncertu na zpěváka Vláďu Šafránka, který se konal v den jeho nedožitých narozenin dne 13. června 2019, na který se přišlo podívat více než 3 500 lidí.

V tříhodinovém programu zahrálo 55 spřízněných hudebníků, konkrétně skupiny Harlej, Walda Gang, Divokej Bill, Rybičky 48, Dymytry, Debustrol, Komunál, Alkehol, Tlustá Berta, DeBill Heads, Ota Váňa (Kabát), Jiří Urban (Arakain) a Vítek Fiala.

Hudebníci slíbili, že výtěžek z koncertu věnují celý nemocničnímu oddělení, kde se zpěvák Vláďa Šafránek dlouhodobě léčil a právě v pondělí se sešli Tonda Rauer, Tomáš Hrbáček (Harlej), Pavel Pásek, (Walda Gang), za pořádající agenturu Magmakoncert byl přítomen Radek Sladký a další, aby předali již zmíněný šek zástupcům Centra pro plicní hypertenzi fakultní nemocnice v Praze, ve které se Šafrda léčil.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...