Setkání s fanouškama a fanklubem kapely Titanic

V pátek 1.12.2017 od 19 hod proběhne v brněnském klubu Melodka, setkání s fanouškama a fanklubem kapely Titanic (heavy metal Brno) k jejím 33. narozeninám.

Součástí večera bude kromě plnohodnotného koncertního vystoupení aktuální sestavy kapely i několik skvělých hostů.

Těšit se můžete na setkání s většinou ex členů kapely Titanic (Stanislav Fric, Miroslav Horňák, Bronislav Mikulinec a další), z nichž někteří si zahrají a zazpívají s kapelou pár písniček i přímo na pódiu.

Účast rovněž přislíbilo i několik významných osobností (nejen) brněnské hudební scény, jejichž jména budeme průběžně zveřejňovat.

Jako speciální host večera vystoupí kapela Dogma Art ’85 ve své původní sestavě. !!! POZOR !!! Vzhledem ke komornímu charakteru akce je omezený počet vstupenek 200 kusů !!!

Vstupné v ceně 200,-/osoba (+ dobírka 50,-) si můžete objednat už teď, prostřednictvím soukromé zprávy zde na Facebooku a nebo na emailové adrese: titanic2016@seznam.cz

Po předchozí domluvě je možný i osobní odběr v Brně na ulici Slovákova 8 ve vinotéce ‚Vinná muška‘, za stejnou cenu 200,-/osoba.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...