Kanadské legendy Simple Plan se vrací do Prahy

Populární kanadská punk-rocková kapela Simple Plan přijede do pražského Fora Karlín!

Kanadské legendy Simple plan zahrají  28. ledna 2024 v pražském Foru Karlín. Jejich koncert otevřou dva americké projekty Mayday Parade a State Champs, které tak doplní tento rock-punkový večírek. Uskuteční se v rámci tour ke 25. výročí vzniku kapely.

Simple Plan se dali dohromady ve městě Québec v roce 1999. Projekt momentálně tvoří zpěvák Pierre Bouvier, bubeník Chuck Comeau a kytaristé Sebastien Lefebvre a Jeff Stinco. Doposud mají na kontě šest studiových alb a několik koncertních záznamů, získali řadu cen (Juno Awards, MuchMusic Video Awards, NRJ Music Awards a další), představili se na závěrečné ceremonii Zimní olympiády 2010 a jejich hudba uváděla seriál What’s New, Scooby-Doo?.

Těšíme se, až zahrajeme skladby z naší poslední desky „Harder Than It Looks“ a s nimi i staré oblíbené nahrávky. Plánujeme přidat i nějaké to jamování na oslavu roku 2024, protože je to 25. výročí vzniku kapely a 20. výročí našeho druhého alba „Still Not Getting Any“. Bude to velkolepé!, láká kapela.

Vstupenky na pražský koncert který se uskuteční v neděli 28. ledna 2024 v pražském Foru Karlín, v předprodeji na Ticketportal a Ticketmaster od 4. srpna od 10:00.

KONCERT POŘÁDÁ CHARMENKO CZECHIA.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...