SKILLET vydali titulní skladbu svého chystaného alba Dominion

Skillet vydali titulní skladbu svého chystaného alba Dominion, která vyjde 14. ledna. Album produkoval Kevin Churko ( Papa Roach , Disturbed , Five Finger Death Punch ) a písně napsali John Cooper , Korey Cooper, Kevin Churko a Kane Churko. Novou skladbu si můžete poslechnout níže.

Album bylo vytvořeno zcela na dálku mezi termíny turné kapely, domácím studiem ve Wisconsinu a studiem Churko v Las Vegas. Projekt je prvním od Victorious z roku 2019 a Victorious: The Aftermath (Deluxe) z roku 2020 . Skupina nejprve škádlila vydání Dominion tím, že upustila od „Surviving the Game“.

„Dominion“ je o oslavě svobody, osvobození od strachu – být tím, kým chceme být, co chceme říkat, věřit tomu, čemu věřit chceme,“ říká Cooper. „V některých ohledech je to připomínka práv daných Bohem, se kterými jsme se narodili. Je čas znovu získat nějakou kontrolu nad našimi životy a nebýt otrokem strachu. Doufám, že díky této nahrávce se lidé budou cítit zmocněně, inspirovaně, povzneseně a rozkolísají své tváře.“

Podle RIAA nedávno dvě nejoblíbenější skladby Skillet dosáhly nových prodejních milníků . „Monster“ dosáhl čtyřnásobné platiny, zatímco „Hero“ překonal status trojité platiny.

Skillet vystoupí na festivalu Rock for People který se uskuteční v termínu 15.-18. června 2022 v hradeckém Parku 360.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X