Skupina Škwor přichází s novým singlem Sobě věrnej!

Právě dokončené studiové album, které vyjde letos na podzim, anoncuje titulní skladba s esencí zavedené značky jménem Škwor

Strhující rockové tempo, výrazná melodická linka a vždy dokonale přesvědčivý text a vokální projev frontmana kapely Petra Hrdličky.

Opět ve vlastní hudební produkci, tentokrát za výrazného přispění kytaristy Jana Chudana, ohlašuje kapela novým singlem „Sobě věrnej“ nejen chystané nové album, ale i oslavy pětadvaceti let kariéry.

Hudba: Tomáš Kmec, Jan Chudan
Text: Petr Hrdlička
Nahrávání, produkce, mix, mastering – Jan Chudan – Studio ŠKWOR

Rok 2023 se ponese ve znamení oslav 25. výročí založení skupiny Škwor! Kapela Naplánovala dva speciální koncerty 6. a 7. října 2023 v pražském O2 universu, ve kterém doposud nikdy nehráli.

Svůj výjimečný statut, který dokládá i neustále rostoucí fanouškovská základna, Škwor průběžně stvrzují novými nahrávkami, jež doprovází úspěšné videoklipy a v neposlední řadě také výpravné live shows. Ty mají Škwor ve zvyku se svou početnou crew vychytávat do nejmenších detailů, od světel a zvuku přes pyro efekty až po design podia a působivé dekorace.

A nic se na tom samozřejmě nebude měnit ani v případě „narozeninových“ koncertů v O2 universu, během nichž kapela zúročí i zkušenosti ze svých předešlých velkých sólových koncertů, které hostila mimo jiné legendární pražská Lucerna, Incheba Arena, O2 arena nebo Forum Karlín, ale i řada dalších po celé republice.

Čtyřčlenná parta, jež na podzim loňského roku potěšila své příznivce kromě akustického turné také LP reedicí albového debutu „Vyhlašuju boj“ slibuje, že půjde o naprosto výjimečný zážitek, který si v ničem nezadá se světovou produkcí v rámci žánru.

Pro více aktualit ke koncertům v O2 universu, dalšímu dění z tábora Škwor a třeba záhy i prvních střípků z příprav nového alba sledujte sociální sítě kapely, tedy Facebook a Instagram. Vstupenky na koncerty v O2 universu pořídíte v cenách od 690,- do 990,- Kč v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...