Skupina TRAKTOR vyslala do světa videoklip k písni „Testament“

Respektovaná česká hard’n’heavy skupina TRAKTOR patřící do kategorie umělců, kteří pravidelně vyprodávají sály po celé republice, vyslala do světa oficiální videoklip z nového alba „SEDMÁ STRANA KOSTKY“ k písni „TESTAMENT“  mluvící o slibu, který se nesplnil.

Možná už někdo nevěřil, že má TRAKTOR stále ještě v zásobě něco, čím může dokonale své fanoušky překvapit. A přece tomu tak je! V jeho případě se dá totiž  říci že jeho tvorba je jednoznačně nadčasová.

„Scénář k tomuto klipu vznikl na podzim minulého roku a natáčení proběhlo letos v lednu. Netušili jsme, jak moc aktuální bude…“ skupina TRAKTOR na svém facebookovém profilu.

Nové album SEDMÁ STRANA KOSTKY které je pestrobarevným rockovým spektáklem má i hodně podnětů k zamyšlení a jedním z nich je právě i skladba „TESTAMENT“ a nový videoklip k ní který nenechá v klidu a chladným žádného fanouška tvrdé hudby.

10
NAŠE HODNOCENÍ

VERDIKT

Člověk by řekl, že TRAKTOR už nemůže ničím překvapit, ale opak je pravdou. Píseň Testament zpracovaná do videosnímku naprosto vystihující stav současného světa, je dalším posunem této tuzemské hard’n’heavy formace.

  • KAMERA, STŘIH A REŽIE 10
  • NÁMĚT A SCÉNÁŘ 10
  • SKLADBA 10
FOTO CREDIT TRAKTOR
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...