Skutečná liga bude mít letos poprvé svou stage na festivalu Mezi ploty

Letos se poprvé se svou vlastní stage, představí SKUTEČNÁ LIGA i na festivalu MEZI PLOTY, který se bude konat ve dnech 26 a 27. května v pražských Bohnicích.

Na pódiu této největší české soutěže v živém hraní se objeví během dvoudenního festivalu celkem 14 kapel různých žánrů, včetně čtyř hostů. Hosty v tomto roce budou kapely NĚŽNÝ OCTOPUS, TOXIC PEOPLE, PROJEKT PARABELUM a v jedné z hostujících kapel se objeví i jeden z porotců skutečné ligy, Jiří Špalek s kapelouD.N.A., takže posluchači budou mít zajímavou možnost srovnat mladé kapely s ostřílenými matadory české hudební scény.

A protože Skutečná liga nezapomíná ani na ty nejmladší hudebníky, objeví se mezi kapelami vzešlými ze soutěže například i vítěz juniorské kategorie 2017 – nadějní SELF MADE.

Kapely, které se zúčastnily soutěže, a umístily se na předních místech, prezentuje SKUTEČNÁ LIGA na své vlastní stage každý rok na velkých open air akcích již tradičně. Za čtrnáctiletou historii prošlo soutěží více než 3700 kapel a finalisté jednotlivých ročníků se každoročně objevují na velkých festivalech.

Za všechny připomeňme jen v loňském roce festival Basinfirefest, United Islands, Festival v ulicích Ostrava, Slovenský Cibula Fest, Rockování ale třeba i  polský megafestival Przystanek Woodstock, který se řadí mezi největší hudební akce v Evropě.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...