Benátská! s Impulsem 2018 odhaluje první várku kapel

Festival Benátská! s Impulsem 2018 odhaluje první várku kapel pro 26. ročníku a to rovnou s prvním českým headlinerem!

Po šesti letech se na festival opět vrací legendární písničkář, skladatel a hudebník Jarek Nohavica! Návštěvníci festivalu se mohou těšit na téměř dvouhodinové vystoupení složené nejen z jeho největších hitů, ale také i z novinek z připravovaného alba.

Půjde o výjimečné vystoupení. Benátská! s Impulsem je jediný velký festival, na kterém v roce 2018 Nohavica vystoupí a který se může pyšnit jeho jménem v roli headlinera.

Na své si přijdou i příznivci tvrdšího žánru, mezi již potvrzenými interprety je slovenská Tublatanka. Chybět nebudou liberečtí Krucipüsk, maskovaní Dymytry nebo Doctor PP. Přijedou i kapely Citron, Arakain nebo Vypsaná fixa.

Chybět nebude ani tradiční scéna s dramaturgií pro mladší publikum. Z libereckých kapel opět dorazí zpěvák Sebastian, Atmo music a Lipo. A poprvé se na Benátské! s Impulsem představí i zpěvák Ben Cristovao se svojí speciální show.

Zvýhodněné vstupenky na příští ročník festivalu jsou již nyní k dostání od 1 090 korun na www.benatska.cz a též v sítích Ticketportal, Ticketpro a Evstupenka.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...