SLAYER se vrací! Bude headlinerem dvou velkých festivalů!

Thrashoví titáni SLAYER, kteří v roce 2019 slavně ukončili kariéru, byli ohlášeni jako headlineři festivalů Louder Than Life 2024 v Louisville v Kentucky a Riot Fest v Chicagu.

To je hluboce překvapivá zpráva hned na několika úrovních. Slayer se v roce 2019 vydali na protahované rozlučkové turné a nijak nenaznačili, že by se někdy plánovali reformovat.

Kytarista Kerry King, který právě založil svou dlouho očekávanou sólovou kapelu po Slayer, prohlásil, že si je téměř jistý, že se spoluzakladatelem Slayer Tomem Arayou už nikdy nedají kapelu dohromady – přinejmenším ne po mnoho let.

„Můžu na sto procent říct, že ne, protože mám novou kapelu, která sice není Slayer, ale zní jako Slayer,“ řekl King o možném reunionu Slayer.

Karty se očividně obrátily. Slayer budou v neděli 22. září headlinery Riot Festu a v pátek 27. září druhého dne festivalu Louder Than Life.

„Nic se nevyrovná těm 90 minutám, kdy jsme na pódiu a hrajeme živě a sdílíme tu intenzivní energii s našimi fanoušky,“ uvedl Araya v tiskové zprávě. „A abych byl upřímný, tohle nám chybělo.“

King přidal vlastní nadšený vzkaz: „Chybělo mi živé hraní? Rozhodně. Slayer pro naše fanoušky hodně znamenají, oni znamenají hodně pro nás. Bude to už pět let, co jsme je neviděli.“

Sestava této iterace Slayer bude stejná jako ta, která kapelu v roce 2019 uložila k odpočinku: spoluzakladatelé Araya a King, kytarista Gary Holt (rovněž z Exodus) a dlouholetý bubeník Paul Bostaph.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...