SLIPKNOT představili překvapivou skladbu ‚Bone Church‘

Iowanské ikony SLIPKNOT, držitelé ceny GRAMMY, představili překvapivý samostatný singl Bone Church. Nová píseň přichází s videoklipem režírovaným M. Shawnem „klaunem“ Crahanem s názvem Yen – Director’s Cut (Bone Church), v němž multidisciplinární umělec a zakládající člen kapely osvěžil záběry z videoklipu Yen.

Poslední album THE END, SO FAR, které SLIPKNOT vydali letos v září, se umístilo na prvním místě v žebříčku prodejnosti nejprodávanějších alb Billboard a na druhém místě v žebříčku Billboard 200, což znamená, že se jedná o jejich šesté album v první desítce žebříčku Billboard 200.

Album také zaznamenalo kolosální úspěch po celém světě, když debutovalo na prvním místě ve Velké Británii, Austrálii, Německu, Švýcarsku a Mexiku, stejně jako na prvních třech místech v Kanadě, na Novém Zélandu, ve Finsku, Švédsku, Japonsku a Belgii.

„Gangové refrény v písních The Dying Song (Time To Sing) a The Chapeltown Rag se proříznou každým davem oddaných na Knotfestu,“ rozplývaly se Los Angeles Times. The Fader prohlásil: „Naprosto to trhá,“ a dodal: „Spíš to vypadá, že se prostě loučí s jednou kapitolou… a připravují se na další desetiletí.“ „Trestuhodná nová elegie,“ chválil Rolling Stone a NME tvrdil, že „je téměř cítit, jak na sebe tlačí“, a poznamenal, že „jejich další odbočka doleva z éry by mohla být zatím nejodvážnější“.

Album THE END, SO FAR, které produkovali SLIPKNOT a Joe Barresi, obsahuje singly The Dying Song (Time To Sing), Yen – k oběma vznikly videoklipy režírované samotným M. Shawnem „klaunem“ Crahanem – a The Chapeltown Rag. Na kolekci je vidět, že jedna z nejpopulárnějších a nejzáhadnějších kapel na světě neúnavně mapuje novou půdu a pokračuje v redefinici, revitalizaci a novém pojetí rozsahu rockové hudby.

SLIPKNOT nedávno ukončili třetí část svého nesmírně populárního vyprodaného turné KNOTFEST Roadshow v USA a od března tohoto roku se chystají na řadu světových festivalů, na kterých budou vystupovat jako headlineři, mezi ně patří také český festival Rock for People který se uskuteční v termínu 8.-11. června 2023 v hradeckém Parku 360. Předprodej vstupenek na  Vstupenky | Rock for People 2023

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...