Dominika Hodáňová již není součástí kapely SYMFOBIA

Ještě do nedávna platilo, že SYMFOBIA je jednou z mála symfonicko-metalových kapel na světě, která má dvě zpěvačky ale to už neplatí

Nitranskou metalovou formaci provází smůla již několik let, v lednu 2017 se ke kapele připojila Petra Hasarová která o dva roky později ale kapelu opoustila, na její místo v únoru tentýž rok nastoupila Simona Janovičová ale ani její působení v kapele nemělo dlouhého trvání, v srpnu 2020 odchází.

V září 2020 po boku Eriky Strečkové zaujímá místo Dominika Hodáňová, ale přísloví „do třetice všeho dobrého“ se nekonalo, Dominika která byla ještě v nedávné době společně s Erikou Strečkovou hlavní tváří a hlasem skupiny, jak vyplývá z prohlášení kapely před několika dny, již také není její součástí.

Vážení přátelé a fanoušci,

Rádi bychom Vás informovali, že Dominika již nepatří do naší kapely. Její životní priority se změnily a na Symfobii jí moc času nezbývá. Není pro nás jednoduché začínat neustále s novým členem a víme, že jste vždy smutní, když oznamujeme personální změny. Proto jsme se rozhodli nehledat dalšího zpěváka. Děkujeme Dominice za krátký čas, který byl součástí Symfobie.

Přejeme jí všechno nejlepší.

Slovenská symphonic-metalová skupina SYMFOBIA která není v Čechách žádnou neznámou, v roli speciálního hosta loňského podzimního turné „Supi se slétají“ české metalové legendy CITRON rozproudila krev v žilách mnoha fanouškům.

Dominiku si můžete připomenout po boku Eriky Strečkové ve videoklipu ke skladbě „Karma“ vydaném kapelou v loňském létě .

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...