Slovenští rockeři Warot sdílejí postapokalyptický videoklip

Nová Slovenská hardrocková skupina WAROT z Liptovského Mikuláša která vznikla v roce 2022 na základech kapely Rebellion, představila videoklip zasazený do zombie postapokalyptického světa.

Pro svůj nový začátek si rockeři jejímiž členy jsou Michal Gondkovský, Jakub Gondkovský, Jan Hutira a Peter Balušík rozhodli inovovat dvě starší písně ze kterých cítili největší potenciál a to „Straty a Nálezy“ a „Nádej“.

Za texty obou písní, stojí skvělý slovenský zpěvák Mayo Petranin, jehož jméno vešlo do podvědomí všech metalových fanoušků i v Čechách, a to poté, co byl v loňském roce představen jako frontmana skupiny NIAKARA, kterou založil bývalý dlouholetý baskytarista a skladatel skupiny Arakain, Zdeněk Kub.

Formace Warot také ke každé písní natočila ve vlastní režii videoklip. U prvního Straty a Nálezy, se dle slov kapely jednalo víceméně o experimentem z hlediska vizuální stránky a efektů.

V případě druhého videosnímku k písni Nádej, který kapela před pár dny představila jako novinku, už se jedná po všech stránkách o vyspělejší klip s příběhem, který byl zasazen do zombie postapokalyptického světa.

Hudební produkce byla svěřena nahrávacímu studiu RcR Studio Production a jak se zdá, byla velmi dobrá volba. Posuďte sami!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...