Na jihu Čech se chystá 3. ročník festivalu SOUTH OF HEAVEN!

Metalový festival na jihu Čech SOUTH OF HEAVEN oznámil své první kapely, kterých se celkem z Česka a zahraničí, představí téměř dvacet

Již po třetí, se uskuteční metalový festival South Of Heaven Open Air, který nabízí jedinečnou příležitost strávit víkend v otevřeném prostředí plném skvělé hudby a komunity metalových nadšenců na malebném místě, v jihočeských Zbytinách.

Festival South Of Heaven Open Air, jehož pořadatelé prioritně podporují domácí scénu, ale vždy ho okoření zahraniční účastí, se uskuteční ve dnech 5. a 6. července 2024 a v současné době byly oznámeny jeho první kapely.

Těšit se ve Zbitinách můžete na maďarské thrashmetalové válečníky ARCHAIC, kteří čerpají inspiraci od kapel jako Slayer, Kreator, The Haunted, nebo Testament, se kterými se vydali i na tour. Na festivalu oslaví 20 let své existence.

S novou zpěvačkou Genézis Farias, dorazí španělská kapela ANCIENT SETTLERS kterou založili v roce 2020 Carlos Chiesa-Estomba & Herman Riera (ex Haboryn), Rene González (ex Aesthesis), Emmy Reyes (Blackbeer, ex Gamalyel) a Antony Hämäläinen (Meridian Dawn, ex Nightrage & Armageddon).

Ze země pizzy a oliv, přijedou Italové STRANGER VISION kteří rozpoutají pořádnou power metalovou bouři! Vychutnat si můžete jejich videoklip s hostujícím Hansi Kürschem, který má na youtube přes 1,5 milionu shlédnutí!

Dalším potvrzenou je Dánská power metalová kapela SEVEN THORNS která není v Čechách žádným nováčkem. Jejich zvuk silně čerpá ze „staré školy power metalu“, odráží vlivy kapel jako Gamma Ray , Helloween a Stratovarius.

Mezi zatím oznámené české zástupce, patří pardubičtí DAY BEFORE surfující na vlnách moderního pojetí metalcore s jasně osobitým stylem tvorby. Dále pak melodic death metalová kapela z Plzně INNERSPHERE a českou oznámenou kapelou číslo 3. je groove-metalová úderka ARCHEONIC z Mohelnice.

Festival nabízí kemp zdarma a klasické festivalové zázemí.

Aktuality festivalu můžete sledovat na profilu https://www.facebook.com/southofheavenopenair
Dvoudenní festivalovou vstupenku v předprodeji lze objednat přes web www.southofheavenopenair.com

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...