STEEL PANTHER odhalují pravdu o falešném vystupování na sociálních sítích

Kalifornští glam metaloví vtipálci STEEL PANTHER vydali nový videoklip k písni „On Your Instagram“, který si klade za cíl osvětlit klamavou povahu online osobností.

Videoklip je v souladu s poselstvím písně, která se objevila na posledním albu skupiny STEEL PANTHER „On The Prowl“, a upozorňuje na negativní dopad doby Instagramu, který je přesycen falešnými osobnostmi a silně filtrovanými fotografiemi, což ještě zhoršuje trend umělé inteligence (AI).

Videoklip, který režíroval J. T. Arbogast, zachycuje realizaci dvou asistentů influencerů na sociálních sítích, kteří jsou konfrontováni s vymyšlenou realitou, kterou pro své šéfy utvrzují. Jejich rozhodnutí přijmout autenticitu vede k rozpadu světů influencerů.

Kapela ve složení Michael Starr (zpěv), Satchel (kytara), Spyder (baskytara) a Stix Zadinia (bicí) hraje dojemnou píseň v herně a zároveň se zamýšlí nad rozšířeným používáním filtrů měnících image a falešných prezentací.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...