Sum 41 a Simple Plan se společně ukáží v říjnu v Praze

Hrají ve větších halách, na západě se jejich koncerty vyprodávají během několika málo hodin a s tour zamíří i do čtrnácti evropských zemí, Česká republika bude jednou z nich.

První říjnovou sobotu se pražská Sportovní hala Fortuna stane centrem pozornosti všech, kdo si libují v chytlavých melodiích, servírovaných v řádně drsném obalu – tuhle osvědčenou kombinaci předloží tuzemskému publiku dvě ostřílené kapely, které nejsou v naších končinách žádnými nováčky.

Pokud jste záviděli americkým fanouškům, kteří měli to štěstí, že u nich vystoupili v rámci jednoho společného turné kapely Sum 41 a Simple Plan, ale Evropě podobné turné zatím neuspořádali, tak už smutnit nemusíte, tyto dvě zvučná jména se ukáží v říjnu také v Praze, a to v rámci společného turné „Does This Look All Killer No Filler“!

Sum 41 z Toronta i Simple Plan z Montrealu vystupovali v ČR již několikrát a pravidelně lákají tisícové davy. Nikdy ale nevystupovali společně. Po těžkých koronavirových časech bez koncertů se ale rozhodli vyjít vstříc fanouškům pop punku a ačkoli si vlastně konkurují, spojili síly na společné turné.

Obě kapely na turné slaví více než dvacet let od vydání prvních alb, které jim vynesly dlouhodobý status mega hvězd. Aby toho nebylo málo, Sum 41 kteří u nás koncertovali poprvé v roce 2010 a letos v červnu vystoupili na letošním festivalu Rock for People kde byli pro mnohé návštěvníky hned po Green Day tím největším lákadlem, chystají nové album ke konci letošního roku.

Simple Plan před nedávnem vydali novinku Harder Than It Looks, kde se vrací ke svým nejpoctivějším pop punkovým kořenům.

Dvě kanadské kapely hrající pop punk pohromadě vystoupí v pražské Sportovní hale Fortuna, Za elektrárnou 1, Praha 7 – Výstaviště (bývalá Tipsport Arena) 1. října 2022 . Kapacita této haly je 13 150 osob. Doporučujeme včas zakoupit vstupenky na https://www.ticketportal.cz/NEvent/SUM-41-SIMPLE-PLAN.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...