Suzi Quatro nabízí první ochutnávku z nového alba No Control

Ikona sedmdesátých let Suzi Quatro má za sebou víc než padesátiletou úspěšnou hudební kariéru a na kontě celou řadu hitů, do důchodu se ale ještě rozhodně nechystá. Už letos na jaře vydá nové studiové album s názvem No Control.

Nové album No Control vychází 29. března na CD, dvou LP a také v digitální podobě ke stažení. Bude na něm jedenáct nových písniček a k tomu ještě dva bonusy. S většinou muziky Suzi pomáhal její syn z prvního manželství Richard Tuckey.

Suzi Quatro působí na hudební scéně více než 50 let. Obohatila ji o množství dnes již legendárních rockových hitů jako například Can The Can, 48 Crash,  If You Can not Give Me Love,  She ‚s In Love With You,  Devil Gate Drive nebo i duet s Chrisem Normanem  Stumblin ‚ In.

Suzi představila titulní píseň No Soul / No Control prostřednictvím videa které k této skladbě bylo natočeno v Peppermint Pavillion a Peppermint Park Studios v Hannoveru. Režíroval ho Frank Suffer.

Nejznámější průkopnice ženského rocku a glam rocku, zpívající baskytaristka Suzi Quatro, zavítá 24. 3. 2019 do Olomouce, a to do velkého sálu Clarion Congress Hotelu. Na dvouhodinovém koncertě, který bude pouze na sezení, představí své nejznámější hity.

Track list nového alba:

01. No Soul/No Control 
02. Going Home 
03. Strings
04. Love Isn’t Fair
05. Macho Man
06. Easy Pickings 
07. Bass Line
08. Don’t Do Me Wrong
09. Heavy Duty
10. I Can Teach You To Fly
11. Going Down Blues

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...