Již za pár týdnů otevře své brány Symbolic Fest Open Air

Již za pár týdnů otevře pro všechny fanoušky celosvětové extrémní hudební scény své brány festival SYMBOLIC. Stane se tak přesně ve středu, 29. června lehce po poledni.

Čtvrtý ročník dvakrát odloženého (2020, 2021) „Old School Death Metal“ open-air festivalu SYMBOLIC se nezadržitelně blíží, letos nově zakotví v obci Topolná u Uherského Hradiště na místě nazývaném“ Bůrovce”, nahradí tak ale především předčí ve všech směrech areál ve Třech Dvorech u Kolína kde se doposud konaly všechny předcházející ročníky. Fanoušky kromě nového areálu čeká skvělý line-up ale také přátelská atmosféra, nové zážitky a samozřejmě nějaké to pivko či drink k tomu.

Návštěvníkům SYMBOLICu v novém moravském areálu pořadatelé ve dnech 29.6. – 2.7. 2022 naservírují 53 kapel s přívlastky thrash, death, black metal a řady dalších alternativních stylů. Vyvážený line-up, nabízí jak špičky z domácí tak i zahraniční extrémní hudební scény (kompletní seznam kapel s hracími časy najdete níže). Co se zahraničních zástupců týče, tak v mnoha případech jak už se na tomto festivalu stalo zvykem, hrábnou do strun legendy které v Čechách běžně nehrají.

Headlinery festivalu, jsou kapely které vzbuzují zasloužený respekt. Do malebného prostředí Bůrovce v Topolné, zavítá holandská death metalová legenda SINISTER, pohybující se na scéně již od roku 1988 dále americká death metalová kapela MASTER která je pro mnoho fanoušků v Čechách svým způsobem srdeční záležitostí! Historicky poprvé vystoupí v Čechách pilíř švédské death metalové scény, kapela WOMBBATH.

Exkluzivně v České republice pouze na Symbolicu zahraje také švédská legendární doom metalová kapela ze Stockholmu CANDLEMASS, která vznikla již v roce 1984 a která měla zásadní podíl na vývoji doom metalu. Vyznavače death metalu rozhodně potěší finská legenda CONVULSE se speciálním setem k 30. výročí jejich první desky „World Without God“.

Dvě podia (venkovní a vnitřní), zcela nové toalety, sprchy, luxusní bary, půvabný chill out v podobě chladných vinných sklípků, kuchyně a prostorná jídelna (fotografie pro představu zde), dostatečně velké parkoviště a stanování v areálu. To a MNOHEM více čeká na všechny, kdo se rozhodnou zavítat na letošní „velký“ SYMBOLIC.

Vstupenky si můžete stále ještě pořídit v předprodeji na www.shop.symbolic.cz

Ostatní odkazy:
www.symbolic.cz
www.facebook.com/symbolicfest

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...