Legendární formace Benediction požehná třetí ročník festivalu Symbolic

Britská legendární death metalová formace

Benediction (česky požehnání) je britská legendární death metalová formace založená roku 1988 v anglickém městě Birmingham

Třebaže jméno birminghamských BENEDICTION v posledních letech trochu povadlo, nelze pochybovat o tom, že v myslích mnoha fanoušků old school death metalu nadále okupují čelní příčky a to je i jeden z důvodů, proč se stali headlinerem SYMBOLIC OPEN AIR FESTu 2019 ve Třech Dvorech u Kolína.

Kapela založená kytaristy Peterem Rewem a Darrenem Brookesem v 90. letech řádila jako černá ruka a minimálně první tři alba Subsconsious Terror (1990), The Grand Leveller (1991) a Transcend The Rubicon (1993) patří ke stylovým klasikám, z nichž by i nadále měla čerpat mladší generace death metalových fanoušků. Všem pochybným názorům dali BENEDICTION na prdel v roce 2008 s albem Killing Music.

Britští extrémní metalovci BENEDICTION v současné době pracují svém novém albu. Původní členové Darren Brookes a Peter Rewin dali dohromady materiál na vydání nového alba a oba se shodují, že jsou to nejlepší věci, které napsali na opravdu dlouhou dobu a říkají, že nezklamou žádné fanoušky.

Benediction se s ničím neserou, vědí v čem byli a jsou silní a přesvědčiví. Prudké hoblování masivních riffů, chorobně valivé tempo, bez jakýchkoliv technických lahůdek a proto nemá žádný význam něco rozpitvávat, prostě slušný nátěr.

Pokud se o tom chcete přesvědčit, tak máte možnost 17. -20.7. 2019 na třetím ročníku SYMBOLIC FESTu ve Třech Dvorech u Kolína kde se již tradičně představí několik desítek kapel z tuzemska i zahraničí mezi které patří například Demilich, Gog Macabre, Morta Skuld a další.

CENY VSTUPENEK:

Permanentka v předprodeji – prvních 100 ks – VYPRODÁNO! 690 Kč / 31 Euro + zdarma nášivka (SHOP)
Permanentka v předprodeji 790 Kč / 36 Euro (SHOP)
Permanentka na místě 850 Kč / 39 Euro
Jednodenní vstupenka – středa (pouze na místě) 250 Kč / 11 Euro
Jednodenní vstupenka – sobota (pouze na místě) 450 Kč / 20 Euro

Držitelé průkazu ZTP(P) mají vstupné zdarma po předložení platného dokladu. Doprovod hradí plné vstupné.

Děti do 15 let věku mají vstupné zdarma v doprovodu rodičů (nebo dospělé osoby). Doprovod hradí plné vstupné.

Předprodejní místa:

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X