Nečekané změny v nitranské symphonic metalové skupině Symfobia

Nitranská SYMFOBIA hraje, jak už název napovídá symfonický metal. V jejich tvorbě dominuje orchestrální aranžmá, výrazná kytarová sóla a sborové party. Od roku 2015, kdy Symfobia vydala  své debutové album s názvem Way of the Queen, koncertovala se zvučnými jmény světové metalové scény jako Nightwish, Arch Enemy, Sabaton nebo Therion.

Slovenská skupina SYMFOBIA chystá na rok 2019 několik překvapení pro fanoušky. Jedno však příjemné není …

Už zanedlouho spatří světlo světa očekávané druhé album skupiny SYMFOBIA nazvaný „Smog of Tomorrow“, kapela chystá mnoho koncertů a novinek. Jedna zpráva však fanoušky této kapely jistě zarmoutil a zklame.

Po té co se SYMFOBIA dostala do povědomí a obliby fanoušků, známá zejména tím, že mají dvě zpěvačky, hlavní Eriku Strečkovou, která je v kapele od začátku a dva roky po jejím boku vystupující Petra Hasarová a právě tato mladá zpěvačka v kapele už nefiguruje.

„S politováním vám oznamujeme, že kvůli časové zaneprázdněnosti se Petra rozhodla  kapelu SYMFOBIA opustit jako stálý člen. Chceme jí velmi poděkovat za dva roky, které strávila v našem kruhu. Za její kreativitu a vždy dobrou náladu, spoustu skvělých koncertů a za pomoc při nahrávání druhého alba. Doufáme, že se ještě společně na pódiu někdy setkáme. Přejeme jí hodně úspěchů v další pěvecké kariéře iv soukromém životě, „ napsala nitranská kapela v oficiálním prohlášení na svém facebooku.

Fanoušci však zoufat nemusí. Kapela má již v hledáčku novou vokalistku, se kterou začala zkoušet koncertní program na nadcházející sezónu. Její jméno se dozvíme již brzy.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X