Symphonic death metaloví SEPTICFLESH na podzim ve Zlíně!

Soundtrackem k letošnímu Halloweenu bude ve ZLÍNĚ symphonic death metal! Přijedou SEPTICFLESH!

Na podzim vyráží SEPTICFLESH na evropské turné „Modern Primitive“ a přesně na svátek Halloween, je jejich cesta zavede do ZLÍNA, Masters of Rock Café! Na turné se k nim připojí populární folk metaloví Bavoři EQUILIBRIUM a večer zahájí OCEANS a Scar of the Sun, dvě kapely pro fanoušky moderního metalu.

SEPTICFLESH vznikli v roce 1990 v Aténách, když se sešli Soritis Vayenas (kytara), Spiros Antoniou (baskytara/zpěv) a jeho mladší bratr Christos (kytara). Již o rok později vydali své první EP „Temple of the Lost Race“, zatímco jejich první studiové album Mystic Places of Dawn vyšlo v roce 1994 a koprodukoval ho Magus Wampyr Daoloth, klávesista Rotting Christa.

Od té doby natočili dalších 10 alb, z nichž nejaktuálnější je „Primitive Modern“ z roku 2022 a které při této příležitosti propagují. Jejich styl lze popsat jako symfonický death metal, což nejlépe dokládá živé album Infernus Sinfonica MMXIX, které nahráli se symfonickým orchestrem a sborem v Mexiku.

Kromě již zmíněných zakladatelů jsou v kapele také Kerim „Krimh“ Lechner, bývalý bubeník Decapitated a Dinos „Psychon“ Prassas na rytmickou kytaru.

EQUILIBRIUM byla vytvořena v roce 2001 ve Starmbergu. Jejich zvuk lze popsat jako kombinaci folku, paganu, simfu a blacku, zatímco jejich novější nahrávky obsahují prvky modernějšího a industriálnějšího metalu.

OCEANS hrají moderní metal a vznikli v roce 2017 mezi Vídní a Berlínem. Mají za sebou dvě alba: The Sun a The Cold (2020) a „Hell is Where the Heart Is“ (2022) vydané společností Nuclear Blast. Jejich nejnovějším počinem je EP „Slaves to the Feed“ z února tohoto roku.

Scar of the Sun vznikli před 20 lety v Aténách a hrají jakousi kombinaci moderního a groove metalu. Mají za sebou tři alba: „A Series of Unfortunate Concurrency“ (2011), „In Flood“ (2016) a Inertia (2021) a jejich vydavatelstvím je Napalm Records.

Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, objednávejte tady: 31.10.2024 | Septicflesh | Zlín | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Datum konání: 31.10.2024 19:00
Místo konání: Masters of Rock Café, Tyršovo nábřeží 5497, 76001 Zlín

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...