Tajemná Apostolica vydala epický power metalový singl Gloria

Tajemná mezinárodní kapela Apostolica zveřejnila videoklip ke skladbě „Gloria“, třetímu singlu z nového alba „Animae Haeretica“, které vyjde 22. září.

Pokud máte rádi mystický styl POWERWOLF s evropským power metalovým mixem, bude se vám nejspíš hodně líbit.

Heavy metaloví kacíři Apostolica založili nový kult založený na tajemné a fascinující image, bombastickém a nefalšovaném zvuku a superchytlavých riffech.

Výrazným stylem nového alba je temný teutonský power metal obohacený o kostelní sbory a dunivé varhany, stejně jako o epické orchestrace a majestátní, silné vokální linky.

Album „Animae Haeretica“, které si bere inspiraci z temné historie Apostolicos (křesťanské sekty založené v severní Itálii na konci 13. století Gherardem Segarellim), se noří hluboko do temné historie tohoto záhadného hnutí.

Díky svěží a oživující hudební kompozici je „Haeretica Ecclesia“ první kapitolou vlastní knihy zjevení čtyř maskovaných proroků: proroctví v hudbě, v němž oni, novodobí rytíři Apokalypsy, vyhlašují válku nebesům a oslavují člověka navzdory jeho slabostem a chybám.

Liste des pièces:

Animae Haeretica
Angel of Smyrna
Rasputin
Black Prophets
Gloria
Heretics
Tomorrow Belongs to Me
Fire
Veritas
Skyfall
Rest in a Bed of Roses

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...