Tarja oznamuje nové album a vydává první singl „Frosty „The Snowman“

Tarja se chystá vydat nové album, které slibuje, že vyzdobí sály jiným druhem cesmíny. Album s příznačným názvem „Dark Christmas“ navazuje na její počin z roku 2017 „From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)“ a je připraveno rozvířit sníh v tomto svátečním období orchestrálním a gotickým pojetím vánočních klasik.

Tarja, známá svým žánrovým přístupem, se s touto kolekcí nedrží zpátky. Album je připraveno obsahovat fascinující směs vánočních hymen, přepracovaných optikou, která je grandiózní a zároveň mírně znervózňující.

Očekávejte, že uslyšíte strašidelné ztvárnění Wham!“ s „Last Christmas“, tajemnou verzí písně „All I Want For Christmas Is You“ od Mariah Carey a temnou verzí písně „Wonderful Christmastime“ od Paula McCartneyho, mezi dalšími oblíbenými melodiemi jako „Jingle Bells“ a „Rudolph The Red-Nosed Reindeer“.

Odhalení alba je spojeno s ambiciózní vizuální složkou – 12 videoklipů, jeden pro každou skladbu, které vyvrcholí celovečerním filmem se zvukem DOLBY ATMOS, pro zcela pohlcující zážitek.

Na začátku vydání Tarja představuje „Frosty The Snowman“ jako hlavní singl alba, doplněný hudebním videem. Tohle ale není Frosty z vašeho dětství. V Tarjině světě se veselý sněhulák prochází zimní noční krajinou, která je stejně okouzlující jako tajemná a mísí známou radost z ročního období s atmosférou gotické elegance.

Fanoušci Tarji a ti, kteří mají chuť na avantgardu, se mohou těšit na vánoční zážitek, který vykročí z vyšlapaných cest do stínů, kde záře vánočních světel může blikat trochu jinak.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...