U.D.O. odhaluje videoklip k titulní skladbě alba „Touchdown“

U.D.O. – heavy metalová pětice vedená bývalým zpěvákem ACCEPT Udem Dirkschneiderem – vydá 25. srpna u Atomic Fire Records nové album Touchdown

Třináctiskladbové LP bylo nahráno na různých místech s producentem Martinem „Mattesem“ Pfeifferem a bylo smícháno ve studiu Redhead (Wilhelmshaven, Německo), zatímco o mastering se postaral Stefan Kaufmann ve studiu ROXX (Solingen, Německo).

Na desce také hostuje houslista Stefan Pintev v závěrečné skladbě a basové skladby nahrál bývalý baskytarista ACCEPT Peter Baltes. O výtvarné zpracování se postaral Martin Häusler, který byl také zodpovědný za focení fotografií kapely na podporu kampaně k novému albu.

Hudebně se „Touchdown“ rychle rozjíždí, než vyvrcholí do hymnického, fanouškovského bloku a stadionu schopného refrénu, který zdobí velmi vhodné houslové sólo, na němž se podílel Stefan Pintev. Videoklip si v ničem nezadá a umožňuje skvěle střetnout svět fotbalu a heavy metalu.

Na oficiální videoklip k titulní skladbě alba se můžete podívat zde

Nezaměnitelný hlas Udo Dirschneidera a jeho skvělá heavy-metalová show rozezní zámecký park v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ hned první festivalový večer! U.D.O. na ROCK CASTLE festivalu, ve čtvrtek 17.8. ve 22:10!

Festivalové, ale i třeba jen jednodenní vstupenky, camp „Vrabčák“ či parking „Střelnice“ můžete objednávat na Rock Castle. Vstupenky najdete také v Ticktportalu, Ticketmasteru, Ticketstreamu či GoOutu!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...