UDO DIRKSCHNEIDER: Nové album „My Way“

Udo Dirkschneider je stálicí na germánské metalové scéně. Poté, co se stal světově proslulým jako zakládající člen ACCEPT , pokračoval v neustálém rozšiřování svých mezinárodních úspěchů se svými UDO a DIRKSCHNEIDER

Dirkschneider zůstává věrný sám sobě v průběhu let, jak to dokázalo jen pár hudebníků, a neustále se vzpírá trendu v hudebním průmyslu a následuje své srdce. Jeho vůbec nejosobnější a neobyčejné album „My Way“ vyjde 22. dubna 2022 u Atomic Fire Records .

Disk obsahuje sedmnáct coververzí písní, které německého hudebníka a zpěváka nejvíce ovlivnily. Jsou zde všechny druhy klasik, včetně těch, které byste od Uda nečekali . Za každou skladbou se skrývá nejen velmi osobní příběh, ale také někdy překvapivé aranžmá, které i přes velmi osobní provedení žije ve všech ohledech pouze pro Udův rukopis.

Nové album „My Way“ bude obsahovat následujících sedmnáct skladeb a v písní Kein Zurück (Wolfsheim) Udo poprvé ve své kariéře zazpíval německy: „Okamžitě jsem měl pocit, že mi ta slova rozumí. Zdálo se mi, že text vypráví příběh o mé kariéře, o mých vzestupech a pádech a všech dobrých i špatných zkušenostech, které život přináší. Pro ty, kteří se rozhodnou žít jako hudebník, prostě není cesty zpět“, říká Udo.

01. Faith Healer (Alex Harvey)
02. Fire (Crazy World Of Arthur Brown)
03. Sympathy (Uriah Heep)
04. They Call It Nutbush (Tina Turner)
05. Man On The Silver Mountain (Rainbow)
06. Hell Raiser (The Sweet)
07. No Class (Motörhead)
08. Rock And Roll (Led Zeppelin)
09. The Stroke (Billy Squier)
10. Paint It Black (Edit Version)
11. He’s A Woman, She’s A Man (The Scorpions)
12. T.N.T. (AC/DC)
13. Jealousy (Frankie Miller)
14. Hell Bent For Leather (Judas Priest)
15. We Will Rock You (Queen)
16. Kein Zurück (Wolfsheim)
17. My Way (Frank Sinatra)

Se svou kapelou U.D.O., Dirkschneider vydal album s názvem „Game Over“ se kterým by měli příští měsíc vyrazit na „Game Over European Tour 2022“ a v plánu mají i Českou republiku, a to hned se 3 koncerty!

17.3.2022 PLZEŇ, KD Šeříkovka
18.3.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café
19.3.2022 OSTRAVA, Garage

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...