JUDAS PRIEST oznamují nové album „Invincible Shield“

JUDAS PRIEST oznámili vydání svého nového alba. Album se bude jmenovat „Invincible Shield“ a vyjde 8. března 2024

Britská heavy metalová ikona Judas Priest prozradila, že název jejich devatenáctého studiového alba bude „Invincible Shield“. Kromě těchto informací kapela potvrdila, že deska vyjde 8. března 2024. Kapela potvrdila název alba a datum vydání během vystoupení na festivalu Power Trip v Kalifornii. První singl alba, „Panic Attack“, bude vypuštěn tento pátek (13. října).

Na přebalu alba je uvedeno, že na desce hraje na kytaru Glenn Tipton, což je skvělá zpráva – Tipton byl v posledních letech odstaven na vedlejší kolej kvůli Parkinsonově chorobě, ale když mohl, objevoval se na pódiu. Aneb jak se uvádí v seznamu: „Judas Priest jsou Rob Halford, Ian Hill, Glenn Tipton, Scott Travis a Richie Faulkner.“.

Předobjednávky na Invincible Shield jsou k dispozici na Judas Priest | Official Store v závratné škále konfigurací. Jednou z nich je masivní box set obsahující dvě vinylové edice s běžným i alternativním obalem, běžnou a deluxe verzi CD, picture disc, kazetu a 7″ se třemi exkluzivními bonusovými skladbami.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...