Tarja sdílí video klasiky „The Unforgiven“ od Metallicy „

Finská zpěvačka Tarja Turunen brzy vydá živé album „Rocking Heels: Live at Metal Church“. Toto dílo odpovídá exkluzivnímu koncertu, který se uskutečnil v kostele ve Wackenu před pouhými 300 šťastnými fanoušky

Tarjin nejnovější singl „The Unforgiven“ je posledním singlem před vydáním alba Rocking Heels: Live At Metal Church. Zahajuje sérii oficiálních živých vydání, která Tarju provází po celém světě a vystupuje na jedinečných a inspirativních místech. Je to nezapomenutelná Tarja ve své nejlepší formě a Rocking Heels je cesta, na kterou čekaly tisíce jejích fanoušků.

„The Unforgiven“ je jednou z nejikoničtějších skladeb v nepřekonatelném kánonu klasik skupiny Metallica. Tarja, která je sama o sobě ikonou, podává nepopiratelně klasické provedení této písně a dokonale zprostředkovává téma boje jedince proti snahám těch, kteří si ho chtějí podmanit.

Podívejte se na video k písni „The Unforgiven“:

Rocking Heels V idylickém prostředí kostela ve Wackenu se odehrál výjimečný koncert. Vyjde 11. srpna prostřednictvím earMUSIC a je prvním vydáním koncertní série Rocking Heels.

Před pouhými třemi stovkami vybraných fanoušků tato ojedinělá událost zahájila festival Wacken Open Air v roce 2016. Tarja představí jedinečné úpravy rockových a heavymetalových klasik svých oblíbených interpretů, včetně skladby „The Unforgiven“ od Metallicy, písní Joe Satrianiho a Slipknot, stejně jako písně Nightwish a Tarjiných originálů.

Díky podmanivému provedení známých písní ve spojení s Tarjiným ikonickým hlasem je toto živé album pokladem pro fanoušky, stejně jako objevem pro Tarjiny nováčky a všechny, kteří propásli možnost navštívit tento exkluzivní koncert.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...